У школі з 23 по 27 листопада під таким девізором проходив  тиждень математики та фізики.

Дата: 1 грудня 2020 о 15:47
81 перегляд

«Не махай на все рукою, не лінуйся, а учись.

Бо чого навчишся в школі, знадобиться ще колись».

«Не махай на все рукою, не лінуйся, а учись.

Бо чого навчишся в школі, знадобиться ще колись».

Математика та фізика можуть бути веселими, загадковими, несподіваними і в цьому переконалися учні протягом тижня. Проведені заходи надали можливість учням розкрити свої організаторські, творчі, інтелектуальні здібності.

Для учнів 6-х  класів була проведена вікторина  «Математичний калейдоскоп». Активними учасниками були: Гризовський Денис, Добровольський Роман, Єленець Катерина, Кравчук Єлизар, Опалько Денис (6-А), Вовченко Дарина, Лехкобит Мирослава, Лощиць Лілія, Примак Богуслава, Хіноцький Дмитро (6-Б), Капітула Анастасія, Кузьмич Максим, Опалько Поліна, Примак Суламіта, Шило Арсен (6-В).

Учні  8-х класів мали можливість  пограти в Математичний футбол. Активними учасниками були: Поліщук Андрій, Кравець Аделіна, Шило Ірина, Чурилович Анна, Чміль Софія, Ковтун Артур (8-А), Опалько Дарія, Єленець Юліана, Коток Анастасія (8-Б).

Учні 9-х  класів мали змогу переглянути фільм «Факти навиворіт. Математика і логіка», а   10-ті класи активно і з задоволенням взяли участь в  конкурсі  «Фізика і лірика».

Серед учнів 5-Б класу була проведена математична гра «Подорож країною математики». Змагання складалось з 6 раундів, в які входили запитання різного рівня складності. Клас був поділений на 2 команди і членів журі. Найактивніші учні: Кравчук Карина, Примак Ілля, Мичак Вікторія, Ковтун Богдана.

У 11-х класах була проведена математична гра « Хто зверху?». Гра складалась з 5 раундів і фіналу. Перемогла команда дівчат в обох класах. Найактивніші учні: Шило Сніжана, Дудич Надія, Вознюк Оксана, Максимчук Еріка, Примак Дарина, Боровик Софія, Миронюк Владислав.

«Кращий знавець фізики», саме під такою назвою пройшов позакласний захід для 9-х класів. Клас був поділений на дві частини: з одного боку знаходилися дівчата, з іншого-хлопці. Чотири учасника від кожної команди (хлопці та дівчата) займали свої місця на перших партах. Решта класу – група підтримки. Конкурс складався із 22 питань. Всі учасники  прийняли активну участь, найбільше відзначилися: Вознюк Анна, Кузьмич Ангеліна, Євгейчук Богдан, Єленець Дмитро, Примак Дмитро; Опалько Сніжана, Кравчук Ніна, Примак Владислав, Ковтун Олександр, Вишняк Віолетта, Мельник Володимир, Кляпко Вадим, Омельковець Денис.

Учні  7 і 11 класів переглядали відеофільми «Відомі вчені – фізики»  та  «Одна історія. Альберт Ейнштейн – найвідоміший фізик ХХ століття», діти з великим задоволенням дивилися дане відео і задавали відповідно безліч запитань.