Методичні об'єднання

Дата: 3 січня 2020 о 09:55, Оновлено 26 листопада 2023 о 23:56

24.11.2023   Відбувся методичний тренінг "Формувальне оцінювання вмінь і компетентності здобувачів освіти : інструменти і методика використання".

Педагоги  ліцею слухали про підготовку до проведення самооцінювання закладу, обговорили способи здійснення формувального оцінювання на уроках та обмінялися техніками, які використовують.

13.02.2020 р. було проведено засідання МО вчителів початкових класів.

Тема : "Сучасні стратегії оцінювання"

Міністерство освіти і науки запропонувало нову модель оцінювання для НУШ. Це описова модель, що дозволяє оцінювати учнів в умовах компетентнісного навчання. До цього в Україні практики такого оцінювання не було. Школи знають, як оцінити результати навчання (наприклад, кількість помилок у диктанті), проте не знають, як оцінити процес навчання і компетентності.Тому ми сьогодні розглянули основні аспекти з цієї теми.

Перед сучасною школою постає завдання виховати особистість, здатну до життєтворчої діяльності. Така особистість буде ставити перед собою завдання самовдосконалення й саморозвитку. Конкурентноспроможною може бути лише по справжньому компетентна особистість. В нашій школі відбулося засідання методичної ради з теми : «Моделювання структури уроку у контексті компетентнісного підходу». Учасники ради ділилися досвідом, застосовували новітні  форми та методи роботи. Випробовували нові технології навчання на своїх колегах.

12.02.2020р. у нашій школі відбулося засідання МО класних керівників з теми:

"НУШ - сучасні вектори виховного процесу" та "Гендерна рівність вчителя".

Класні керівники були ознайомлені з тенденціями гендерної рівності. Також педагоги були проінформовані з напрямами виховного процесу НУШ.

5 лютого пройшло засідання творчої групи та методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури.

На засіданні працювали над темою «Нові форми спілкування і творчості на уроці».Присутні ділилися досвідом,на практиці застосовували нові форми роботи із рубрики «Тексти нової природи».Виконуючи завдання,переконались у доцільності використання у своїй роботі нових технологій,адже отримали масу задоволення і інтерес до теми.А це саме те,чого ми хочемо від учнів.

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики

Методична проблема об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики «Активізувати творчий потенціал кожного вчителя у підвищенні професійної майстерності та впровадження в практику сучасні технології навчання, форми і методи роботи на уроці та в позаурочний час»

Відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників.

Сьогодні у нас пройшло засідання методичного об'єднання початкових класів. На засіданні працювали за концепцією Нової української школи, ділилися досвідом, застосували нові методи та форми роботи, одним словом, побували у ролі учнів. Адже сучасний вчитель має йти в ногу з часом. Використовувати у своїй роботі все більше і більше нових технологій,щоб  працюючи з учнями, саме вони, отримували від цього позитив та життєву науку.

І лише тоді буде сформована щаслива нація. Всі зарядилися  позитивом, енергією для нових звершень та творчості. Наснаги нам, шановні вчителі!

Відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників.

Сьогодні у нас пройшло засідання  методичного об'єднання класних керівників. На засіданні працювали за концепцією Нової української школи, ділилися досвідом, застосували нові методи та форми роботи, одним словом, побували у ролі учнів. Адже сучасний вчитель має йти в ногу з часом. Використовувати у своїй роботі все більше і більше нових технологій,щоб  працюючи з учнями, саме вони, отримували від цього позитив та життєву науку.

Відбулося методичне об'єднання вчителів іноземних мов.

Підсумки тижня іноземних мов було обговорено на засіданні шкільного методичного об'єднання вчителів іноземних мов, котре очолює Єленець Т.А..