Випускників чекають зміни в написанні НМТ

Дата: 2 квітня о 08:58
11 переглядів

Тестування по-новому. Цьогоріч випусників чекають зміни в написанні національного мультимедійного тесту. Чого саме очікувати від НМТ та як він буде проходити цього разу?

Переглянути сюжет можна за цим гіперпокликанням http://https://www.youtube.com/watch?v=g-2lAQkyYEA&ab_channel=ITVmediagroup.

Вже протягом двох тижнів триває реєстрація учасників національного мультимедійного тесту, який щорічно складають учні 11-тих класів. Цей тест через повномасштабне вторгення прийшов на зміну звичному для учнів зовнішньому незалежному оцінюванню. Втім цьогоріч, як зазначає завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Ігор Опольский, випускників чекають зміни в складанні іспиту.

Тест пишемо в одну зміну, не так, як було минулого року. Однозмінне проведення тесту пов'язане з тим, що збільшилася кількість обов'язкових предметів. Цьогоріч їх три. Це українська мова, це математика і історія України. Четвертий предмет, який будуть складати учасники, вони мають можливість обрати з переліку, - завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти РОІППО Ігор Опольський.

Ігор Опольський додає: незважаючи на те, що іспит відбуватиметься в одну зміну, він складатиметься з дво етапи.

Окрім цього, в час війни важливою складовою екзамену залишається безпека. Тож, як розповідає перший заступник голови Рівненської ОДА, складання тесту передбачається в укриттях.

Загалом екзамен проходитиме в дві сесії: основну та додаткову. Ігор Опольский наголошує: під час реєстрації на складання іспиту потрібно бути дуже уважними, аби уникнути небажаних помилок та неприємних ситуацій.

Нині на Рівненщині зареєстувалися понад 5 тисяч учнів. За словами фахівців, зареєструватися можна не тільки на офійцному сайті центру оцінювання якості освіти, а й в додатку "Дія". Реєстрація триватиме до 11 квітня. Сам ж екзамен проходитиме з 14 травня до 19 липня.